Druk UV

EKSPLOZJA KOLORÓW

Wysokiej jakości materiały reklamowe z drukiem UV.

czym jest druk uv ?

Tusze do wydruków UV to ciekłe polimery. Podczas drukowania są one utwardzane promieniami UV z lampy LED. W efekcie, druk wygląda jak cienka warstwa plastiku. Druk UV możesz wykorzystać do uszlachetniania materiałów na papierze lub wykonać trwałe reklamy wielkoformatowe.

jakość

Druk o niespotykanej trwałości.

Technologia druku na niemal każdym materiale, wykorzystywanym do reklamy!

Nieograniczone możliwości wyboru materiału. Wszystko czego potrzebujesz.

– papierze
– folii
– plexi
– szkle
– drewnie

-pcv

– skórze
– mdf
– ceramice
– płótnie
– tekturze

Dzięki temu możesz stworzyć niesamowite materiały reklamowe, wyposażyć swoje biuro lub sklep i zadbać o oznaczenia w swoim przedsiębiorstwie. Nowoczesna technologia druku UV pozwala zadrukować niemal każdy materiał o określonej wielkości i wadze – płynne polimery ściśle łączą się z materiałem o różnej strukturze, a ich utwardzenie daje gwarancję doskonałego przylegania i trwałości na lata..

Jakość

Wydruki UV to innowacyjna metoda drukowania dzięki której, możemy otrzymać produkty o bardzo wysokiej jakości. Jedną z najważniejszych zalet wydruku UV jest jego wytrzymałość.

ODPORNY NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE

Tusze do wydruku UV to ciekłe polimery. Podczas drukowania są one utwardzane promieniami UV z lampy LED. Nadruk utwardza się i przypomina cienką warstwę plastiku. To wszystko sprawia, że wydruk jest niezwykle odporny na niekorzystne działanie warunków zewnętrznych (promienie słoneczne, deszcz, wysoka/niska temperatura).

INTENSYWNY KOLOR

Nadruk UV umożliwia otrzymanie wyrazistych, intensywnych kolorów, które wiernie odwzorowują daną grafikę. Druk jest żywy, gdyż nie dochodzi do wchłonięcia go w podłoże czy rozprzestrzenienie się po powierzchni. Atrament dzięki naświetlaniu wysycha w niezwykle krótkim czasie. Dodatkowo mamy możliwość druku z białym kolorem!.

NIE OGRANICZONE MOŻLIWOŚCI WYBORU MATERIAŁU

Do druku UV można używać bardzo wielu materiałów. Jego zaletą jest fakt, że doskonale przywiera do papieru, plexi, szkła, MDF, aluminium, ceramiki, drewna, tektury, folii samoprzylepnej, sztucznej skóry i płótna – dlatego też jego możliwości są prawie nieograniczone.

MOŻLIWOŚCI

Max. wymiary nadruku : 310X2020 mm

Max. waga materiału: 50 kg/m2

Max. wysokość materiału: 105 mm