elektronika

Ikona_elektronika

Elektronika w Reklamie

Z łatwością projektujemy nowoczesne formy reklamy, wykorzystując technologie oświetlenia czy ekrany, na których możesz wyświetlać informacje o swoich produktach. Użycie elektroniki w reklamie przydaje się przede wszystkim w reklamie outdoorowej (oznaczenie budynków, bilboardy), ale nie tylko! Jaki jest jej cel? Lepsza widoczność i ściągnięcie uwagi klienta!

Autorskie
rozwiązania

 

Nie korzystamy z gotowych produktów – stosujemy autorskie rozwiązania. Każdy element elektroniczny powstaje u nas od początku, dzięki czemu możemy zaproponować Ci pewny produkt, biorąc odpowiedzialność za jego skuteczność. Samodzielnie wykonujemy krzyże apteczne, oświetlenie reklamowe, systemy komunikacji urządzeń czy totemy.

Nasze Oświetlenie

Oświetlenie to niesamowicie ważny element reklamowy i sprzedażowy. Badania pokazują, że odpowiednie oświetlenie budynku, regałów czy samego produktu, zwiększa jego sprzedaż i buduje pozytywny wizerunek firmy. Światło nadaje ekskluzywności, uwypukla najlepsze cechy produktu i tym samym, zwiększa jego wartość w oczach klienta.

Tworzymy oświetlenie LED i RGB do: stojaków, displayów, standów reklamowych, regałów sklepowych, kasetonów, trójwymiarowych napisów.

Napisy oświetleniowe na budynkach

Dzięki podświetlonym napisom, wyróżnisz się na tle innych punktów handlowych i ułatwisz klientowi dotarcie do Twojego sklepu. Możemy zaproponować Ci oświetlenie całego budynku lub obradowanie trójwymiarowymi napisami, krzyżami, symbolami marki.

 

Ekspozytory

Chcesz przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną lub zwiększyć sprzedaż danego produktu? Spróbuj pokazać go klientowi na nowoczesnych ekspozytorach półkowych lub naladowych. Możemy je wyposażyć w oświetlenie stałe lub zmienne – zaprogramowane albo sterowane pilotem. Każdy produkt wymaga szczególnej uwagi, dlatego możemy dobrać kolory światła do jego cech, stosując oświetlenie RGB. Ekspozytory mogą mieć wbudowane ekrany, na których wyświetlisz reklamę wideo lub prezentację zdjęć. Oddziałując na wszystkie zmysły klienta, zwiększasz powodzenie akcji reklamowej.

Totemy z oświetleniem i zbudowanym ekranem

Wykonujemy totemy reklamowe i informacyjne. Totemy to wysokie słupy reklamowe, które możesz kojarzyć ze stacji benzynowych lub salonów samochodowych. Jednak ich zastosowanie jest o wiele szersze, dzięki wykorzystaniu ekranów.

Totemy z zbudowanym ekranem

Pełnią funkcje nie tylko informacyjne, ale także reklamowe i sprzedażowe. Zazwyczaj są wielkości człowieka, dzięki czemu łatwiej z nich korzystać. Możesz je zastosować we wnętrzu swojego sklepu, restauracji, w centrum handlowym, biurze podróży, na targach – wszędzie tam, gdzie potrzebujesz zaprezentować klientowi swoją ofertę i chcesz to zrobić formatem wideoP

Totemy z oświetleniem

Możesz wykorzystać jako drogowskaz do Twojego punktu sprzedaży, informator przed budynkiem biurowym czy reklamę przed hotelem.

Wykonujemy też digital signage, czyli cyfrowe wyświetlacze: display plazma, projektory multimedialne, infokioski). 

Systemy komunikacji urządzeń

Chcesz mieć pełną kontrolę nad wyświetlaną reklamą? Pomożemy Ci w tym, projektując systemy komunikacji urządzeń. Ekrany użyte w totemach lub ekspozytorach, mogą komunikować się z Twoim telefonem czy komputerem przez sieć internetową. Będąc w domu czy w pracy, steruj zdalnie reklamą na totemach na drugim końcu miasta lub w całym kraju. Z tej samej technologii korzystamy przy cyfrowych wyświetlaczach digital signage.

Zespół AdMedia to specjaliści z doświadczeniem w branży technologicznej, poligrafii, grafice i reklamie. Chętnie doradzimy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojego biznesu!