Standy reklamowe

Standy Reklamowe

Standy reklamowe skupią uwagę klienta na Twojej marce i usłudze, a tym samym zwiększają szansę na sprzedaż. Wykonujemy standy reklamowe z różnych materiałów, których wytrzymałość pozwala na wykorzystanie standów zarówno w reklamie outdoorowej (na zewnątrz), jak i wewnątrz budynku.

Do czego służą standy reklamowe?

Standy reklamowe mogą być nośnikiem reklamy graficznej lub wideo, sposobem na rozdanie materiałów reklamowych np. ulotek lub ekspozycją kilku niewielkich produktów. Ich zaletą jest wielkość, bardzo zbliżona do sylwetki człowieka, w efekcie czego reklama zwraca uwagę i pozwala na wygodne zapoznanie się z treścią.

 

Rodzaje standów reklamowych

Stojaki planszowe

To stojaki z reklamą graficzną od samej ziemi lub stojaki na nóżkach, w których powierzchnia reklamowa znajduje się na wysokości wzroku klienta. Tego typu produkty używane są nie tylko w sprzedaży, ale także kulturze (np. wystawy). Są świetną alternatywą dla roll-upów podczas eventów.

Materiały: PCV, płyta kompozytowa dibond, sklejka, metal 

Dodatki: nóżki z metalu lub tworzyw sztucznych, możliwość wkomponowania w stojak miejsca na ulotki

 

Potykacze reklamowe

Potykacze to małe informatory, stojące przed lokalem czy sklepem lub wewnątrz. Kojarzą się z branżą gastronomiczną, w której są niezwykle popularne jako informator aktualnej oferty i zachęcenie do odwiedzenia restauracji. Ze względu na technologię wykonania (wytrzymałość materiałów i druku) można je stosować w każdej branży i wykorzystać jako nośnik informacji i reklamy, obok której klient nie przejdzie obojętnie.
Materiały: PCV, dibond, metal, tworzywa sztuczne

Stojaki reklamowe z ekspozycją produktu

Stojak reklamowy nie musi być tylko nośnikiem reklamy graficznej. Może pełnić funkcję małego regału – szczególnie na produkty objęte akcją promocyjną lub te, które potrzebujesz wyeksponować. Zanim zdecydujesz, jaki produkt wybrać, skontaktuj się z nami – doradzimy które materiały i jaka forma reklamy będzie odpowiednia.

Materiały: ze względu na trwałość, polecamy stojaki wykonane z PCV lub dibondu

Nowoczesne technologie reklamowe. Zbuduj z nami wizerunek swojej firmy.

Tradycyjne stojaki reklamowe nie tracą na skuteczności, ale dopiero wykorzystanie technologii przynosi spektakularne efekty.

Połączenie stojaków z reklamą displayową

Badania pokazują, że mamy tylko 2 sekundy, aby ściągnąć uwagę odbiorcy i zainteresować go reklamą. Dlatego wykonujemy stojaki z reklamą wideo, tworząc totemy z ekranami. Na ekranie możesz wyświetlić reklamę wideo lub prezentację swoich produktów. Taka forma reklamy jest niezbędna szczególnie w miejscach o dużej konkurencyjności (np. ulice handlowe, galerie, targi i inne eventy).

Stojaki reklamowe z oświetleniem

Nie martw się warunkami atmosferycznymi i natężeniem światła naturalnego. Stojaki reklamowe można odpowiednio oświetlić, by przekaz reklamowy był zawsze widoczny. Oświetlenie ledowe lub RGB (stałe lub sterowane) podkreśli reklamę Twojej firmy, wywołując na kliencie dobre wrażenie.

Doradztwo

Możliwości technologiczne tworzenia stojaków reklamowych, standów czy informatorów są ogromne. Jeśli czujesz się zagubiony i nie wiesz który produkt będzie dla Ciebie najkorzystniejszy, skorzystaj z naszego doradztwa. Napisz lub zadzwoń. 

Stworzymy dla ciebie - pod twój produkt