Ekspozytory półkowe

Ekspozytory

PÓŁKOWE

Ekspozytory półkowe to wszelkie konstrukcje z półkami, które mają za zadanie wsparcie sprzedaży przez odpowiednią ekspozycję produktów. Tworzymy atrakcyjne wizualnie stojaki z dodatkowym oświetleniem i wymiennymi grafikami bocznymi, dzięki czemu jesteśmy dostosować ekspozytor do produktu, który chcesz sprzedać.

Projekt

Posiadamy gotowe projekty i rozwiązania z sprzedaży. Tworzymy również nowe projekty pod zamówienie – pod dany produkt. 

Dodatki

Jesteśmy firmą która również zajmuje się oświetleniem ekspozytorów. W taki sposób możemy podkreślić nasze logo, produkt. Pod zamówienie możemy wykonać wbudowany ekran, pozwalający na pokazanie funkcji czy możliwości prezentowanego produktu. 

Materiał

Ekspozytory mogą być wykonane ze stali, aluminum, drewna, kartonu i wiele innych. Pozwala to nam na dowolną kobinację zarówno w konstrukcji jak i w wyglądzie.

Dostawa

Dostawą się nie martw, wszystko załatwimy. 

Indywidualny projekt

Zdajemy sobie sprawę, że Twój sklep czy punkt sprzedaży może wymagać indywidualnych projektów dostosowanych do przestrzeni. Oferujemy projektowanie ekspozytorów półkowych od zera. Przekaż nam wymiary i swoje wymagania, a my wypracujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Gotowe ekspozytory

Wolisz skorzystać z gotowego rozwiązania? Nie ma problemu. 

Oferujemy kilka typów ekspozytorów wykonanych z różnych materiałów – daj nam znać, jeśli któryś z nich będzie odpowiedni do prezentacji Twoich produktów. Gotowe ekspozytory możemy też modyfikować, aby dostosować je do Twojej przestrzeni, bez konieczności projektowania od początku.

Oświetlenie

Chcesz, żeby Twój produkt eksponował się jeszcze lepiej i zwracał uwagę klientów?

Ekspozytory półkowe możemy wyposażyć w oświetlenie ledowe lub RGB, stałe lub sterowane pilotem. Podświetlane litery czy logo technologicznie nie stanowią najmniejszego problemu.
Dzięki nim, Twoja marka utkwi w świadomości odbiorcy na długo.

Wbudowane ekrany

W nowoczesnej reklamie stawiamy na dynamikę.

Jeśli dysponujesz materiałami marketingowymi w formie wideo, możemy zaproponować Ci montaż ekranów wbudowanych w ekspozytory półkowe.
Dzięki nim, ściągniesz uwagę klienta i przedstawisz swoją ofertę, zanim on sam zdąży wyrobić sobie zdanie na temat prezentowanych produktów.

Postaw na nowoczesność!

Oto nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy nasze realizacje. Każda z nich znajduje się w ofercie gotowych ekspozytorów półkowych. Zamów je w tej formie lub zapytaj o możliwe modyfikacje.

Tworzymy ekspozytory do sklepów: spożywczych, budowlanych, przemysłowych, farmaceutycznych, odzieżowych, dekoracyjnych, papierniczych, sklepy z armaturą łazienkową, aptek, sklepy z drobiazgami, hipermarkety, salony katalogowe, sportowe, kwiaciarnie, księgarnie, sklepy meblowe, jubilerskie i wiele innych. 

Masz jakieś pytania, zadzwoń albo napisz do nas!.

biuro@admedia.info.pl
+48 518 624 956
Druk UV
Ekspozytory
Usługi CNC
Grawer
Akcesoria Wystawnicze
Wyposażenia Sklepów
 
Odwieź Nas.

Jesteśmy  

Breń 90 A, 33-140 Breń