Regały Sklepowe

personalizowane i tradycyjne

Regały Sklepowe

Regały sklepowe to podstawowe wyposażenie każdego rodzaju sklepu – marketów spożywczych, budowlanych, sklepów z odzieżą, piekarni czy drogerii. To od mebli sklepowych zależy wystrój, a tym samym atmosfera jaka panuje w Twoim punkcie sprzedaży. Dbamy o każdy szczegół, by Twój klient czuł się u Ciebie doskonale.
 

personalizowane i tradycyjne

Funkcjonalność i estetyka

Regały sklepowe są miejscem ekspozycji Twoich towarów – wymiary regałów i dodatkowe funkcje, takie jak oświetlenie, mają za zadanie zachęcić Twojego klienta do zakupu. Regały mogą być również dekoracją wnętrza, dlatego nad projektem pracuje cały nasz zespół, mający doświadczenie w grafice, designie, poligrafii i reklamie.

sprzedaż
Wygląd
Wygoda

Rodzaje regałów

Rodzaj regału zależy od potrzeb Twojego biznesu. 

Dzięki technologiom, które wykorzystujemy do produkcji, możemy zaproponować Ci regały wykonane z wielu materiałów: 

– ze stali (różne odmiany np. perforowana czy gładka)

– z siatki cięto-ciągnionej 

– regały drewniane (mdf lub sklejka) 

– regały z tworzywa sztucznego (pcv, plexi, dibond) 

 

Każdy projekt jest dostosowany do Klienta – tworzymy regały przeznaczone do magazynowania produktów, regały spożywcze, regały z przegrodami, narożne. Bierzemy pod uwagę to, jakiego rodzaju produkty będą na nich eksponowane lub przechowywane, o jakich wymiarach i wadze.
Każda konstrukcja przestrzenna może być inna – daj nam znać, czego potrzebujesz.

Wygląd ma znaczenie

Roodzaje oświetlenia

Zapewnij sobie lepszą ekspozycję produktów, dzięki dodatkowemu oświetleniu regałów. Odpowiednie światło da Ci pewność, że klient nie przejdzie obok regału obojętnie.

Rodzaje oświetlenia:
listwy led i paski ledowe
oświetlenie budowane z modułów ledowych
światła punktowe
podświetlane napisy
światło rozproszone
światło rozproszone przez folię
oświetlona ścianka plexi

Co więcej, oferujemy instalację wielobarwnego oświetlenia RGB, które daje nieskończone możliwości podkreślenia Twojego produktu i zwrócenia na niego uwagi klienta. Zarówno białe światła, jak i RGB mogą być sterowane pilotem.

Potrzebujesz regału do ekspozycji zewnętrznej? Zaproponujemy Ci montaż diod wodoszczelnych, które są odporne na warunki atmosferyczne.

Druk uv

Postaw na kolor – druk UV na regałach

Wykonujemy regały z indywidualnym nadrukiem UV. Planując wygląd regału, możemy wykorzystać boczne elementy stałe na dodatkową wielobarwną reklamę. Technologia druku UV pozwala na wyciągnięcie z projektu głębi kolorów oraz bardzo trwały druk, niezwykle odporny na ścieranie i światło słoneczne. Ponieważ do druku nie używa się tuszy, ale ciekłe polimery utwardzane w procesie produkcji, masz pewność, że nadruk na regałach nie wyblaknie na przestrzeni lat.

Masz pytania o projekt i wykonanie? Napisz do nas!

Współpracujemy z firmami transportowymi, które dowiozą regały prosto do Twojego sklepu na terenie całej Polski!